fbpx

01 518-1662

PON-PET: 6:00 do 22:00 SOB-NED: 9:00 do 21:00

/ Urnik-2022-23

URNIK VODENIH VADB

(od 26.9.2022)
Odprti smo vse dni v tednu!
Od ponedeljka do petka: 6:00 – 22:00
Ob sobotah in nedeljah: 9:00 – 21:00

DVORANA ZA SKUPINSKE VADBE

ura

PON

TOR

SRE

ČET

PET

SOB

NED

7.00

8.00

 

CYCLING

(BARBI B.)

OKS

(najem)

 

OKS

(najem)

 

 

8.00

9.00

TOP FIT

(DAVID)

VITAL

(DINO)

TOP FIT

(DAVID)

VITAL

(DINO)

PILATES

(JAKOB)

9.00

10.00

STEP&SWEAT

(TAMY)

BOOST

(KATJA)

PILATES

(BARBI T.)

BOOST

(KATJA)

BODY MAX

(TAMY)

10.00

11.00

LUCIJA (najem)

 

LUCIJA (najem)

 

LUCIJA (najem)

DRUŽINSKI ŽIV-ŽAV

11.00

11.30

 

OŠ KOSEZE (najem)

 

 

11.30

12.00

 

LUNCH TIME 30 MIN HIIT (TAMY)

 

 

12.00

13.00

 

 

 

 

16.00

17.00

 

 

 

 

BUTAN PLIN (najem)

 

 

17.00

17.30

MERITVE:

VADBA NA RECEPT

ŠPORTNA ŠOLA

(DINO)

MERITVE:

VADBA NA RECEPT

ŠPORTNA ŠOLA 

(DINO)

 

 

17.30

18.00

 

 

 

18.00

18.30

ŠUS 30 MIN HIIT

(TAMY)

PILATES 30 MIN

(BARBI T.)

STEP&SWEAT 

30 MIN (TAMY)

 

 

 

 

18.30

19.30

SHAPE DANCE

(TAMY) 

CYCLING

(ANJA/DINO)

SHAPE DANCE

(TAMY) 

PILATES

(BARBI T.)

 

 

VADBA PRESENEČENJA

19.30

20.30

CYCLING

(ANJA/TIA)

ŠUS PUMP

(BARBI B.)

CYCLING

(ANJA/TIA)

CYCLING

(BARBI B.)

 

 

 

20.30

21.30

JOGA

(MELANI)

JOGALATES

(BARBI B.)

JOGA

(MELANI)

ŠUS PUMP

(BARBI B.)

 

 

DVORANA ZA FUNKCIONALNI TRENING

ura

PON

TOR

SRE

ČET

PET

6.15

7.15

 

MORNING HIIT

(BARBI)

 

MORNING HIIT

(BARBI)

 

8.00

9.00

 

 

 

 

FX

(KATJA)

18.00

18.30

BOOT CAMP

(TIA)

 

BOOT CAMP

(TIA)

 

 

18.30

19.00

 

ŠUS ABS

(DINO)

19.00

20.00

ŠUS POWER

(DINO)

ŠUS FAST & HEAVY

(MITJA)

ŠUS POWER

(DINO)

ŠUS FAST & HEAVY 

(MITJA)

ŠUS POWER

(DINO)

MALA DVORANA  

ura

PON

TOR

SRE

ČET

PET

17.00

18.00

BREZPLAČNO VARSTVO ZA OTROKE

(DINO)

 

BREZPLAČNO VARSTVO ZA OTROKE 

(DINO)

 

 

BAZEN

ura

PON

TOR

SRE

ČET

PET

SOB/NED

6.30

7.30

VODENO REK. PLAVANJE

(NINA)

 

VODENO REK. PLAVANJE (NINA)

 

 

 

8.00

9.00

AQUAGYM

(VERONIKA)

HIDROTERAPIJA

(JURE)

AQUAGYM

(BARBI)

HIDROTERAPIJA

(JURE)

AQUAGYM

(DINO)

9.30

11.30

OTROŠKI PLAVALNI TEČAJI (VRTEC)

10.00

11.00

 

OTROŠKI

ŽIV-ŽAV

16.00

18.00

OTROŠKI PLAVALNI TEČAJI

 

21.00

22.00

 

VATERPOLO

(najem)

 

WordPress Image Lightbox